У рамках робочих пакетів управління та розповсюдження результатів Erasmus + проєкту «Мікрокваліфікації на основі MООС для професійного розвитку викладачів» з 9 по 11 жовтня в Албанії пройшла Третя Транснаціональна проєктна зустріч партнерів з Німеччини, України, Португалії, Естонії, Туреччини, Чорногорії та Албанії. Від ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» ХНУ імені В.Н. Каразіна в заходах брали участь доктор технічних наук, професор, заступник директора Олександр КУПРІЯНОВ, доктор фізико-математичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Олеся НЕЧУЙВІТЕР та заступник начальника управління міжнародних зв’язків Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Роман НЕСТЕРЕНКО.
В Університеті імені Ісмаїла Кемалі у Вльорі учасники проєкту з України, Албанії, Чорногорії представили проєкти Національних програм з присвоєнням мікрокваліфікацій. Про запровадження програми масового відкритого онлайн-курсу з присвоєнням мікрокваліфікацій в ННІ «УІПА» Каразінського університету доповідала Олеся НЕЧУЙВІТЕР. До обговорення забезпечення якості та інституційної акредитації масових відкритих онлайн-курсів з присвоєнням мікрокваліфікацій долучилися університети-партнери, експерти у сфері розробки та впровадження нового інноваційного методу реформування програм професійного розвитку вчителів.
Міжнародна конференція «Формування компетенцій: мікрокредити для зростання та досконалості вчителів CRED4TEACH», яка відбулася 10 жовтня, зібрала близько 200 викладачів-учасників. Основний фокус конференції був зосереджений на сучасних альтернативах для вдосконалення системи підготовки та кваліфікації вчителів. Визнані експерти і практики, які знаходяться в авангарді освіти вчителів і мікросертифікації, зробили 15 презентацій у 5 панелях, серед яких була і доповідь Олександра КУПРІЯНОВА на тему «Global Micro-credentials trends and best practices in education».
В рамках культурної програми учасники заходів відвідали старе місто, а також острів Звернец, на якому розташований Маріацький монастир, також відомий як монастир Успіння Пресвятої Богородиці.
Детальніше у відео на сайті